Боєць Антропов Станіслав просить про допомогу

Чоловікові потрібне дороге лікування

Антропову Станіславу ще у 2005 році лікарі поставили діагноз Гепатит С, а рік тому повідомили, що хвороба почала значно прогресувати і потрібне швидке лікування, без якого чоловіку загрожує цироз печінки.

Зрозумівши, що коштів йому не знайти, Станіслав подався в АТО, щоб бути корисним, поки має сили. Через рік служби ситуація не змінилася, але питання лікування постало ще більш гостро.

Під час обстеження з'ясувалось, що гепатит перейшов у цироз, а потім ще й знайшли 5 злоякісних пухлин у щитоподібній залозі. Через це лікування печінки виявилось неможливим, адже ліки для печінки, швидше за все, можуть спровокувати ріст пухлин.

Тоді Станіславу за допомогою небайдужих вдалося зібрати кошти на термінову операцію з видалення пухлин. Також одна з індійських клінік погодиласть прийняти Станіслава на потрібне лікування. Зараз йому виставили рахунок у 10 тисяч доларів. Чоловік у відчаї, адже всі заощадження вже витратив. 

"Я дуже хочу одужати, щоб разом з коханою дружиною побувати у найвіддаленіших куточках нашої мальовничої країни. Буду вдячний кожному, хто матиме змогу мені допомогти", - просить Станіслав.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 0832 6737 

Антропов Станіслав Михайлович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: