Чотирирічний Дмитро потребує термінової допомоги

Хлопчик страждає на рідкісну недугу, яку можна вилікувати за кордоном

Головатюку Дмитрику лише 4 рочки, а він вже 3 роки свого життя бореться із важким генетичним захворюванням, одним із вроджених імунодефіцитів. Хронічний гранулематоз лікарі діагностували у дитини, коли їй виповнилося лише 1 рік.

Організм Дмитрика самостійно не може боротися з грибками та бактеріями, тому навіть незначна інфекція може викликати тяжкі ускладнення. Хлопчик уже пережив 4 оперативних втручання і більше 10 загальних наркозів.

"За цей час дитинство пройшло повз, адже в Дмитра немає можливості гратися, як інші діти, в пісочниці, купатися в проточній воді, гуляти в лісі, контактувати з домашніми тваринами, вживати свіжі фрукти та кисломолочні продукти", - розповідає мама хлопчика.

Дитина приймає дорогі препарати, але вилікувати дитину може лише трансплантацію кісткового мозку. Її готові зробити в Італії, але родині потрібно сплатити лікарні більше 150 тисяч євро.

Мати, яка сама виховує сина, просто не має можливості зібрати такі кошти, адже все зароблене витрачає на поточне лікування Дмитрика. Тому вона просить допомогти врятувати її синочка і подарувати йому шанс на повноцінне здорове дитинство.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку № 5168 7572 9804 0595

Рахунок № 29244825509100

МФО 305299

ЕДРПОУ 14360570

Отримувач: Головатюк Віталіна Анатоліївна (мама)

Призначення платежу : благодійний внесок на лікування Головатюк Дмитрику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: