Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги для 8-місячного сина Сашка просить його мама

Дитині потрібна посилена реабілітація

Саші всього вісім місяців, весь цей час малюк бореться за здорове і щасливе майбутнє.

«Перший місяць життя Саші обернувся для нашої сім'ї справжнім кошмаром. Сашенька з'явився на світ 4.07.19 р. на 39 тижні вагітності. В результаті ускладнень під час пологів дитина постраждала від важкої асфіксії. Завдяки грамотній роботі реаніматологів в пологовому залі найстрашнішого вдалося уникнути, але на цьому проблеми не закінчилися. Сашенька провів в реанімації 12 днів з діагнозом: гіпоксічно-ішемічна енцефалопатія, судомний синдром, вроджена вада серця: дефект міжпередсердної перегородки, кефалогематома лівої тім'яної кістки», - розповідає мама малюка.

Поступово, Сашко одужував і навчився самостійно дихати, пізніше, вже у відділенні постінтенсиву, він навчився їсти з пляшечки і попрощався із зондом, за допомогою протисудомних препаратів вдалося купірувати судоми.

«Зараз Сашенька - веселий і життєрадісний, йому це вдається в психоемоційному розвитку, але фізичне - залишає бажати кращого. Гіпертонус м'язів кінцівок і слабкість м'язів спини не дозволяє йому повноцінно розвиватися на свій вік і оволодіти своїм тілом. Сашенька дуже потребує регулярної реабілітації. Всією сім'єю ми мріємо про здорове майбутнє для Саші, і намагаємося йому допомогти, але фінансів у нашої родини недостатньо. Ми просимо допомоги», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168755452089267 Сіра Ганна

Залиште свій коментар

Вибір редакції