Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть 1-річному Микиті потрапити додому з реанімації

Батьки малюка просять небайдужих про допомогу.

На важкий діагноз спинальна амsотрофія Верднига-Гоффмана (м'язи слабшають і нервовий імпульс не надходить з кори головного мозку до закінчень) страждає маленький Васильєв Микита. Він народився передчасно і на 4 день після народження потрапив в реанімацію.

«У реанімації ми пробули більше тижня, потім нас перевели в патологію, там ми добирали вагу і вчилися їсти. В місяць нас нарешті виписали додому. Спочатку було все нормально, в три місяці були проведені дві операції: з видалення пахової грижі і гемангіоми. Ускладнень після операцій не було. А в 7 місяців нас поклали на обстеження, стан Микити погіршився, він перестав самостійно дихати і не міг приймати їжу. Діагноз прозвучав як грім серед ясного неба», - розповідає мама Микитки.

Хлопчик не може самостійно дихати, їсти, рухатися. Малюк лише лежить.

«Поки ця хвороба невиліковна. Організм дитини потрібно постійно підтримувати дорогими препаратами. Микита вже 7 місяців в реанімації і ми вичерпали всі свої кошти. Для того, щоб забрати сина додому необхідні спеціальне обладнання: апарат штучної вентиляції легень і супутні прилади. Ми дуже хочемо, щоб наш хлопчик був удома. Допоможіть, будь ласка. Кожна дитина заслуговує на те, що б бути поруч зі своїми батьками. Спасибі всім, хто відгукнеться на наше прохання», - каже мама Микити.

Реквізити для допомогу:

Карта приват банку: 4149497861440040 оформлена на Васильєву Марію (Мама Микити)

Залиште свій коментар

Вибір редакції