Допоможіть 4-річному Максимку зробити свої перші самостійні кроки

Дитині потрібна допомога небайдужих.

4-річний донеччанин Данильченко Максим бореться з діагнозом ДЦП, подвійна геміплегія зі стійкими вираженими руховими порушеннями у вигляді спастичного тетрапареза з грубою затримкою в стато-моторному і психо-мовному розвитку на тлі мікроцефалії, множинних кіст головного мозку.

З перших днів народження у малюка була судомна активність і займатися реабілітацією було неможливо. Вперше хлопчик потрапив до реабілітаційного центру аж у 1,5 року.

"Лікарі дають надію на позитивний результат реабілітації, бо генетичний аналіз дав позитивний результат. Є надія, що дитина почне сидіти, ходити, кажуть що здатний на краще. Лікарі сказали, що до п'яти років потрібно докласти всіх зусиль, щоб дати дитині шанс на хороші показники в реабілітації, і пройти серйозний тривалий курс", - розповідає мама хлопчика.

"Ми, переселенці з м. Донецьк, мешкали в Петровському районі. Були змушені через війну покинути свій будинок. Фінансової можливості на реабілітацію немає. Нам дають надію в Китаї, що дитина почне сидіти, повзати і розвиватися за їхній трьох місячний курс лікування. Курс лікування складає 290 000", - додає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

5168 7556 1237 1209

Данильченко Ольга Миколаївна

http://vk.com/club89862866

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: