Допоможіть 5-річному Артурчику одужати

Хлопчику потрібна тривала реабілітація

Артурчик - один з двійні, яка народилася передчасно, малюки самостійно не дихали і за їхнє життя боролися лікарі. Сестричка Артура змогла подолати ситуацію без ускладнень, а от він досі бореться з недугом.

"4 місяці він перебував на апараті ШВЛ. В результаті родової гіпоксії виявилося сильне ураження мозку. Весь цей час ми звичайно намагалися не втрачати час і постійно займалися з реабілітологами, наскільки дозволяв стан Артурчика. Але можливості, на жаль, було дуже мало. У зв'язку зі слабким імунітетом часті простудні захворювання, пневмонії (4 рази на рік), бронхіти не дозволяли плідно і стабільно працювати, закріплювати отримані навички. І лише тільки в 2016 році, після пройдених курсів лікування, призначених Харківським медико-генетичним центром, зміцнився імунітет, що дозволило нам почати новий серйозний крок у розвитку Артурчика", - розповідає мама хлопчика.

У свої 5 років Артурчик все ще не вміє самостійно сидіти, ходити. Його постійно судомить, великі проблеми з вагою.

"У листопаді 2016 року ми записані на курс реабілітації. Для проходження цих курсів необхідна сума 30 000 грн. Ця сума для нашої сім'ї непідйомна. Постійні курси реабілітації, закупівля дорогих протисудомних препаратів, спецхарчування, пробіотики, діагностики, курси лікувань інших захворювань вимагають великих тривалих вкладень. Тому ми звертаємося до Вас. Ваша підтримка і допомога не дозволить нам послабити свою силу і віру, що наш синочок зможе звільнитися від цих судом, сильної спастики, зможе ходити своїми ніжками", - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 4731 2171 1049 0016 Керімова Ірина Миколаївна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: