Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть 8-річному Владику почати самостійно ходити

Операція на спинному мозоку коштує 18 тисяч євро.

Восьмирічний Влад не може навіть самостійно сидіти і все його життя проходить на маминих руках.

"Коли йому було два рочки, зробили перше МРТ. І воно показало, що мигдалики опущені, вони тиснуть на спинний мозок. Синдром Арнольда Кіарі. І коли дитина не сіла і не пішла, звичайно, поставили ДЦП", - розповіла мама Влада Олена Канюкова.

ВідеоМатір-одиначка з Хмельницького сподівається на допомогу небайдужих у лікуванні сина

Олена Канюкова після смерті чоловіка сама виховує двох дітей. ЇЇ восьмирічний син - дуже хворий. Він потребує постійного догляду, а кожні три місяці реабілітації. Іспанські лікарі запропонували зробити дитині операцію. І хоч сума її не така вже й значна – вісімнадцять тисяч євро, мама у розпачі, адже їй ніколи не зібрати стільки грошей.

Матір-одиначка з Хмельницького сподівається на допомогу небайдужих у лікуванні сина

Менше ніж за рік після встановлення діагнозу помер батько Владика. Олена не працює, бо доглядає хворого сина і виховує старшу доньку. Кілька разів на рік малому потрібно проходити курси реабілітації. Один коштує майже 20 тисяч гривень. Ці гроші вона збирає звідусіль – допомагають родичі, знайомі та незнайомі люди.

Вітальню у невеликій "хрущівці" Олена перетворила на тренажерний зал для сина. Окрім спеціальних реабілітаційних курсів, вони щодня займаються удома. 

Владик постійно  хаотично рухає ногами і руками. Його спинний мозок не сприймає накази-імпульси від головного. 

"Це як вроджена вада. Низ спинного мозку закінчується – це кінцева нитка. Ця кінцева нитка в цієї дитини приросла до стінки хребтового каналу. Тобто спинний мозок натягнутий, як струна", - пояснив лікар-невролог Олександр Томчук.

У світі єдиний медичний заклад оперує хворих із синдромом Арнольда Кіарі. Іспанські хірурги запатентували свій метод лікування і створили в Барселоні інститут Кіарі. 

Операція повинна значно поліпшити стан дитини – Владик має сісти і навіть звестися на ноги. Коштує вона 18 тисяч євро.

"Ця операція йому необхідна. Ця нитка йому блокує все. От, наприклад, ми попрацювали в Трускавці, є ефект, але проходить час, місяць і ця нитка його відтягує назад", - розповіла старша сестра Світлана Пономарьова.

Владик уміє читати та рахувати. Усе це завдяки зусиллям мами та старшої сестри. Він просто оповитий родинною турботою. У сім’ї Канюкових є ще бабуся, яка всю свою пенсію віддає на лікування онука. Але їм ніколи не зібрати 18 тисяч євро, щоб прооперувати хлопчика. Тому змушені прохати допомоги у небайдужих людей.

Картка Приватбанку 4731219101796211

Канюкова Олена

Тел. 0674917020

Залиште свій коментар

Вибір редакції