Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Альоні зібрати кошти на лікування

Жінці запізно поставили діагноз

Харків’янка Альона Мусієнко 3 роки лікувала рак грудей. На черговому обстеженні КТ показало пляму в легенях, але лікарі прийняли її за запалення і кілька місяців призначали антибіотики – проте це вже були метастази.

«У мене розповсюдились метастази, тобто, не поодинокі вогнища, не маленькі, а вже почали розростатись», - розповідає жінка.

Увесь цей період, поки хворобу лікували неправильно, жінка втрачала сили і час. Тож тепер лікування потрібне ще більш агресивне і дороге.

Відео Українські онкологи та ІТ-спеціалісти розробили програму, яка допомагає визначити онкодіагноз

Автори додатку сподівають, що програма допоможе зменшити кількість лікарських помилок в Україні. Дослідження показують, що наприклад в Америці з її розвиненою медициною, в онкології 20% хибних діагнозів. В Україні в рази більше. Як працює програма, дізнавалася ТСН. Допомогти героїні Альоні Мусієнко можна за реквізитами Приватбанку: 5168 7422 2826 3160.

Українські онкологи та ІТ-спеціалісти розробили програму, яка допомагає визначити онкодіагноз

Жінці довелося уже пройти через 9 циклів хімії, але лікування продовжується і кожні два тижні на хіміопрепарати необхідно 10 000 грн. А наразі невідкладно потрібно встановити порт для хімії - вартість якого 19200 грн.

Родина фінансово виснажена і потребує допомоги небайдужих.

Реквізити для допомоги:

Рахунок в Приватбанку для допомоги : 5168 7422 2826 3160

Альона Мусієнко

Залиште свій коментар

Вибір редакції