Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Максимку одужати

Дитині потрібне лікування

Удовиченку Максиму лікарі діагностують симптоматичну епілепсію, часті тоніко-клонічні напади, вроджену патологію ЦНС, гіпоплазію мозолистого тіла, церебральний тетрапарез, комплексне порушення обміну речовин.

"З 20 січня 2015 я борюся за здоров'я свого сина, лежали в різних лікарнях міста Харкова, дитина спостерігається в Харківському медико-генетичному центрі, де отримали інвалідність за діагнозом комплексне порушення обміну речовин. На жаль, дитина не може самостійно ходити, але у нього є бажання рухатися далі і здобувати нові навички", - розповідає мама хлопчика.

Батьки почали шукати порятунку для свого малюка у спеціалізованих закладах, де допомагають дітян з такими вадами, як у максимка, здобувати самостійне майбутнє.

"Мій син потребує постійної реабілітації та лікування, на що йде багато грошей, але наш сімейний бюджет вичерпав себе.  Кожна реабілітація дає позитивну динаміку в розвитку дитини, ми не хочемо зупинятися на досягнутому. Зараз ми дуже хочемо пройти курс реабілітації в Харкові, який рекомендується проходити раз на три місяці, але сума на цей курс для нас дуже велика - 30 тис. грн. Будь-яка допомога для нас неоціненна", - каже мама хлопчика

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 3868 2917

Удовиченко Ганна Євгенівна,

Залиште свій коментар

Вибір редакції