Допоможіть Максимку одужати

Допоможіть Максимку одужати

Дата публікації
Перегляди
8488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допоможіть Максимку одужати

Дитині потрібне лікування

Максиму Удовиченку лікарі діагностують симптоматичну епілепсію, часті тоніко-клонічні напади, вроджену патологію ЦНС, гіпоплазію мозолистого тіла, церебральний тетрапарез, комплексне порушення обміну речовин.

"Від 20 січня 2015 я борюся за здоров'я свого сина, лежали в різних лікарнях міста Харкова, дитина спостерігається в Харківському медико-генетичному центрі, де отримали інвалідність за діагнозом комплексне порушення обміну речовин. На жаль, дитина не може самостійно ходити, але у нього є бажання рухатися далі і здобувати нові навички", - розповідає мама хлопчика.

Батьки почали шукати порятунку для свого малюка у спеціалізованих закладах, де допомагають дітям з такими вадами, як у Максимка, здобувати самостійне майбутнє.

"Мій син потребує постійної реабілітації та лікування, на що йде багато грошей, але наш сімейний бюджет вичерпав себе. Кожна реабілітація дає позитивну динаміку в розвитку дитини, ми не хочемо зупинятися на досягнутому. Зараз ми дуже хочемо пройти курс реабілітації, який рекомендується проходити раз на три місяці, але сума на цей курс для нас дуже велика - 30 тис. грн. Будь-яка допомога для нас неоціненна", - каже мама хлопчика

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 3868 2917

Удовиченко Ганна Євгенівна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація