Допоможіть Микиті потрапити на необхідне лікування в Ізраїлі

Дитині потрібно позбутися трахеостоми

Микитці Бадікову немає і двох років, а його життя під загрозою через ваду серця, з якою малюк народився. Лікарі поставили хлопчику діагноз - гіпоплазія лівого шлуночка, незбалансована AV комунікація, каорктація аорти.

"Першу операцію на серці йому зробили на другий день життя, 2 тижні не зшивали грудинку, бо серце розпухло і не поміщалося. Кожен день ми приходили до реанімації, і лікарі говорили одне й те саме: стан стабільно важкий. Але ми не здавалися. Потім було ще 3 складні операції в наступні 3 місяці. І сталося диво, якого ми так довго чекали, Микитка пішов на поправку. Але за цей час тканини трахеї Микитки атрофувалися і нам поставили трахеостому", - розповідає мама хлопчика.

Вже півтора роки малюк живе нею. Микита не може їсти тверду їжу, йому заборонені пісочниці, басейни,  море. Хлопчик не може сказати свої перші слова.

"А попереду у нас ще одна складна операція на серці - операція Фонтена. Її прогнозують у віці від 3-х до 5 років, до цього часу Микиті потрібно зміцнити фізично, щоб він набрав вагу, зміцнив свою м'язову систему, щоб йому було легше перенести це випробування. Але з трахеостомою це все неможливо. Ми звернулися до ізраїльських фахівців. Саме вони подарували нам надію, що позбутися від трахеостоми реально, але потрібна велика сума грошей", - розповідає мама малюка.

Наразі сума, необхідна на лікування, становить 36 тис. доларів США. Операцію призначили на 16 жовтня 2016 року.

"Ми дуже сподіваємося, що з вашою допомогою встигнемо зібрати потрібну суму. І віримо, що ми повернемося з Ізраїлю без трахеостоми. Для того, щоб мати можливість в майбутньому врятувати маленьке сердечко нашого маленького Микитки", - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку 4731 1856 0056 8551

мама - Бадікова Катерина Валеріївна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: