Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Олексійку отримати повноцінне життя

Дитині потрібне медикаментозне лікування і реабілітація

Життя Олексійка переповнене часточкою «не», малюк не сидить, не ходить, голову не тримає, не плаче і не бачить. Діагноз хлопчика - вроджена вада розвитку головного мозку: мікроцефалія, дистонічний тетрапарез зі стійким руховим розладом, симптоматична епілепсія, синдром Веста.

«Причиною хвороби стали важкі пологи, це була моя друга вагітність, вагітність двійнею, яка протікала добре, але на 39 тижні відійшли води, а відкриття не було. Після стимуляції народилася дівчинка, а потім перейми припинились. За 30 хвилин лікарі все ж витиснули сина», - пригадує мама Олексійка.

Діти були у важкому стані, та сестричці Олексійка після нетривалої боротьби вдалося вижити і зараз вона цілком здорова. А ось у Олексійка боротьба триває вже більше року і ще скоро не припиниться.

«Ми почали часто хворіти, слабка імунна система важко справляється, тому ми мусимо лікуватися медикаментозно, окрім цього, ми приймаємо два протисудомні препарати і проходимо реабілітацію. Це все радять лікарі, але коштів на реабілітацію нам не вистачає тому просимо небайдужих людей допомогти Олексійчикові», - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

4790 7000 0940 2679 Подопригор Галина Дмитрівна

Переказ на картку можна зробити через будь-яку платіжну систему

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції