Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя Марії

Жінці потрібне дороге лікування

Марія була вагітною другою дитиною на сьомому місяці вагітності, коли виявила  у лівій груді маленьке утворення. Звернення до лікаря-мамолога і проведені дослідження не дали чіткої картини, що це, але згодом стало зрозуміло, що життя жінки під загрозою.

«Після біопсії пухлина змінила колір і почала збільшуватись. Жінка доносила нашого синочка, народила, ми знову звернулись до лікаря і на превеликий жаль стало відомо, що пухлина злоякісна "Карцинома", -  розповідає чоловік Марії.

Відтоді почалося складне лікування, кілька хімій, променевих терапій. Вони були малодієві, тож родина Марії звернулася до приватної столичної клініки. З перших днів лікування почало діяти, аж поки у жовтні ситуація знову ускладнилась.

«Зараз ситуація непроста - в нас на це все лікування пішло приблизно 600 000 гривень, багато допомогли родичі, друзі, а також позичили велику суму грошей, але цього не вистачає, нам  знову поміняли хімію, щоб зменшити пухлину. Лікарі кажуть, що хвороба поки «місцева», тому потрібно продовжувати лікування. Нам потрібно на подальше лікування ще кілька сотень тисяч гривень. Тому звертаємось до вас за допомогою, прошу допоможіть врятувати мені дружину. Важко чути слова нашої 5-річної донечки, яка просить маму не помирати», - каже чоловік Марії.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7426 0239 2312

Мисик Марія

Залиште свій коментар

Вибір редакції