Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Юрію в боротьбі з пухлиною мозку

Без лікування медики прогнозують чоловіку лише до року життя

Шрамко Юрій в Черкаському онкодиспансері  проходить променеву терапію, а потім на нього чекає хіміотерапія, які мають зруйнувати гліобластому (пухлину мозку).Також у чоловіка симптоматична епілепсія із парціальними нападами, вогнищеве ураження лівої скроневоострівцевої ділянки.

“Все почалося влітку. У нього почалася плутатина з вимовою слів. Від початку це було в легкій формі 1-2 рази на день. Ми думали, що це спека так впливає, але це почалося повторюватись частіше. Ми звернулися у лікарню. На знімках з МРТ результат був двоякий: чи пухлина, чи запалення. Його пролікували від вірусного запалення, але ефекту не було, а потім стало гірше”, - розповідає донька Юрія.

Відтак родина почала шукати відповідей у столичних фахівців, які підтвердили пухлину мозку.

«Зараз лікуємось по рекомендації з Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова уколами і таблетками. Потрібно впродовж 40-50 днів приймати променеву терапію, а потім і хіміотерапію. Сума на ці процедури коливається в районі 100000 грн. В моєї сім'ї немає таких коштів, і тому я хочу звернутися до вас про допомогу”, - просить донька Юрія.

Реквізити для допомоги:

4149 4978 2883 4947

ШРАМКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Залиште свій коментар

Вибір редакції