Двоє братиків Ілля і Женя потребують допомоги

Діти народилися у вкрай важкому стані і це позначилося на їхньому подальшому розвитку

Одразу після народження братам  Іллі і Жені Науменкам  знадобилася інтенсивна терапія та хлопчики були на штучній вентиляції 1,5 місяця. Потім проходили лікування у відділенні патології новонароджених, виписані з діагнозом: перинатальне гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, синдром вегетативних порушень, підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, судомний синдром в гострому періоді.

Батьки не опускали рук і почали шукати можливості, щоб дати дітям потрібну реабілітацію і станом на сьогоднішній день у одного з братів діагноз: пірамідна недостатність, переважно в ногах, еквінусна установка стоп, затримка мовленнєвого розвитку, збіжна косоокість.

У іншого - ДЦП, спастична диплегія, Затримка психічного та мовленнєвого розвитку, епілептичний синдром у вигляді генералізованих міоклонічних припадків.

Та після реабілітації у Трускавці хлопчики роблять чималі успіхи. Так, один із братиків почав говорити спочатку окремі слова, а з часом почав будувати речення. Дуже поліпшився розумовий розвиток. Почав сидіти з витягнутими ногами без підтримки до 5 хв. самостійно. Почав стояти біля опори та з невеликою страховкою ходити приставним кроком біля ліжечка. Зараз намагається навчитися повзати та ходити на колінах. Інший малюк намагається не відставати від братика.

"Наша родина звертається до Вас з проханням допомогти, оскільки, всі кошти які були отримані нами на дітей від держави та всі наші заощадження були використанні на оплату курсів реабілітації", - звертається до небайдужих людей мама братиків.

Реквізити для допомоги:

отримувач платежу                  ПриватБанк 
МФО банку                                305299
код ОКПО Банку                      14360570
Рахунок отримувача               29244825509100
для поповнення карти          5168755352403832
Науменко Ірина Михайлівна (мама)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: