Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Христинка потребує негайної трансплантації нирки

Для цього їй потрібно зібрати 150 тисяч гривень.

Термінової допомоги потребує 10-річна Христина Обрежа з Миколаївщини. Через вроджену аномалію сечовидільної системи вона вже понад рік змушена жити в столичній лікарні "Охматдит". Маленький організм вже не витримує безперервного лікування.

Врятувати дитину може лише пересадка нирки. Але для родини – це не по кишені.

Маленька Христинка показує рани від товстих голок на руках через гемодіаліз: лише так організм може виводити отруйні речовини. Болісна процедура триває чотири години. Наразі замість нирки у дівчинки - спеціальний апарат.

Медичні процедури, обхід лікарів та численні обстеження: боротьба за життя доньки, за словами матері, почалася два роки тому. Тоді в дівчинки виявили пухлину на лівій нирці. Після лікування в Києві хвороба відступила, але минулого літа Христина знову опинилася у лікарні.

Вона намагається не думати про хворобу та вигадує свій казковий світ. Але в будь-який момент, кажуть лікарі, знесилений організм може не витримати.Без трансплантації нирки почнуть з'являтися ускладнення. Операцію можуть зробити українські медики в інституті Шалімова. Рятівний орган готовий віддати рідний дідусь Христини. Та майже 150 тисяч гривень на операцію зібрати родині не під силу. Єдина надія – допомога небайдужих.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку – 5168742208062434 (Обрежа Альона Юріївна, мама)

Залиште свій коментар

Вибір редакції