Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтенсивної реабілітації потребує Андрійко

Батьки просять про фінансову підтримку небайдужих.

Андрійко народився глибоко недоношеним з маленькою вагою та серйозними проблемами стану здоров’я. Тож у рік йому поставили діагноз – дитячий церебральний параліч, важка форма.

«Ми всією родиною  долаємо хворобу, адже впевнені, що ДЦП – це лише тимчасові труднощі в цікавому, сповненому пригод житті Андрійка. На жаль, в свої 5 років 6 місяців Андрійко ще погано рухається, не сидить сам та не ходить. Але ми не стоїмо на місці, працюємо і бачимо, хоч і повільну, але однозначно позитивну динаміку.  Син повзає по-пластунськи, активно перевертається, почав вчитись злазити з ліжка, дивану та крісел, почав потроху розмовляти», - розповідає мама малюка.

За своє життя Андрійко пройшов багато курсів реабілітації, в липні 2017 йому зробили операцію на ніжках.

«Син швидко росте. Тож є гостра потреба в збільшенні інтенсивності реабілітації. Наш татко тяжко працює, я теж намагаюсь хоч трішки заробити і беру деяку роботу додому. На жаль, зароблених коштів у родині вже не вистачає і ми просимо про допомогу, щоб зібрати необхідну суму на реабілітацію Андрійка. На жаль, самотужки ніяк не виходить сплатити за повний курс лікування», - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

№ карти ПриватБанку: 4149 4978 6468 6425 Боровик Тетяна Дмитрівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції