Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька Шокіна звернеться до суду через образу Байденом її бабусі

Жінка обурилась через промову екс-віце-президента США, в якій він зганьбив її родичів.

Донька колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна, яка є громадянкою США, збирається подати до суду на екс-віце-президента Джо Байдена, який назвав її батька "сучим сином", образивши таким чином і її бабусю.

Про це його донька Аліна Шокіна написала на своїй сторінці у Twitter.

"Обдумала ситуацію з промовою екс-віце-президента Байдена, в якій він публічно образливо висловився про мою покійну бабусю і мого батька. З огляду на те, що це стосується всієї моєї родини, планую звернутися до суду, щоб захистити гідність моїх рідних. І продемонструвати найвищі принципи рівності всіх громадян Америки перед законом", - зазначила вона.

Своєю чергою сам Віктор Шокін підтвердив бажання своєї доньки, пише "Українська правда".

"Я знаю, що вона збирається це зробити. Вона повнолітня, доросла людина, їй за 40 років, вона має особисті думки. Найбільше, що її вразило, це те, що згадали її покійну бабусю. Батька – то само собою, але бабусю. Так він зганьбив її, той Байден, що вона вирішила ухвалити таке рішення", - наголосив екс-генпрокурор.

Нагадаємо, колишній віце-президент США Джо Байден розповів, як проводив жорсткі переговори з українською владою для боротьби з корупцією. Зокрема, він зазначив, що домігся звільнення "сучого сина" Віктора Шокіна з посади генпрокурора України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції