Кохлеарна імплантація потрібна Віталінці

Дитина у свої два рочки зовсім не чує.

Синявський Вадим та Омелян Таміла батьки трох діток, проте у найменшої Віталінки в 1 рік 8 місяців діагностували двобічну сенсоневральну глухоту.

"Спроба допомогти дитині чути за допомогою слухового апарату результатів не дали. Й бюджетні й коштовні закордонні апарати не допоможуть Віталіні чути. В такій ситуації дитина не навчиться розуміти мову, тим більше розмовляти. Також, всі лікарі, в яких ми були на прийомі казали, що треба кохлеарна імплантація, що після цієї операції дитина буде жити повноцінним життям і повідомили, що цю операцію потрібно зробити якомога швидше, оскільки чим раніше зробимо, тим швидше дитина пристосується", - розповідає мама дівчинки.

На початку цього року дитину поставили в чергу на безкоштовну кохлеарну імплантацію, але на зараз такі операції не фінансуються в повному обсязі, відтак черга розтягується на роки. Тож родини, де є дітки з проблемами слуху, мусять самі шукати кошти на дорогий імплант.

"Система кохлеарної імплантації коштує 756000 грн. Для нашої родини – це великі гроші. Оскільки в сім'ї працює тільки чоловік, а я перебуваю в декретній. Ми змушені звернутися про допомогу до Вас, будь ласка, просимо надати посильну допомогу на операцію, щоб подарувати нашій донечці радість чути звуки навколишнього світу", - просить мама Віталінки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4149 4996 4424 9748

Омелян Таміла Володимирівна

https://vk.com/club140229893

Залиште свій коментар