Лише дороге лікування може зберегти життя Валентини

Дата публікації
Перегляди
911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лише дороге лікування може зберегти життя Валентини

Родина жінки просить небайдужих людей доєднатися до збирання коштів на лікування.

Валентина Красюк у грудні 2019 року звернулася до лікаря з болем в горлі і вусі, який, як виявилось, спровокувала велика пухлина. Для встановлення її природи і початку дієвого лікування знадобилось два довгих місяці, за які хвороба розвивалась.

«Після взяття біопсії був озвучений діагноз - '' Рак кореня язика з метастазами в лімфовузли''. У Харкові жодного лікування запропонувати не змогли. За рекомендацією лікарів, а також небайдужих людей, які були в подібній ситуації -  вирішили їхати в м. Кропивницький у приватний центр», - розповідає син Валентини.

Лікарі призначили лікування з хіміо- і променевої терапій. «Завдяки близьким і добрим людям, вийшло почати лікування, але кошти швидко закінчилися і довелося брати позику. Зараз мама проходить важкий час реабілітації. Повністю спалена слизова ротової порожнини, дуже важко говорити, насилу виходить пити воду. Потрібне постійне приймання дорогого спецхарчування, щоб якось відрегулювати вагу і додати сил. А попереду знову поїздка до лікарні з великими витратами на обстеження і звичайно ж невідомість, але шанс на одужання дуже великий», - розповідає син Валентини і просить небайдужих людей допомогти зібрати потрібні кошти на порятунок життя.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка 4731 2191 1353 9054

Красюк Валентина Василівна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація