Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лише дороге лікування може зберегти життя Валентини

Лише дороге лікування може зберегти життя Валентини

Родина жінки просить небайдужих людей доєднатися до збирання коштів на лікування.

Валентина Красюк у грудні 2019 року звернулася до лікаря з болем в горлі і вусі, який, як виявилось, спровокувала велика пухлина. Для встановлення її природи і початку дієвого лікування знадобилось два довгих місяці, за які хвороба розвивалась.

«Після взяття біопсії був озвучений діагноз - '' Рак кореня язика з метастазами в лімфовузли''. У Харкові жодного лікування запропонувати не змогли. За рекомендацією лікарів, а також небайдужих людей, які були в подібній ситуації -  вирішили їхати в м. Кропивницький у приватний центр», - розповідає син Валентини.

Лікарі призначили лікування з хіміо- і променевої терапій. «Завдяки близьким і добрим людям, вийшло почати лікування, але кошти швидко закінчилися і довелося брати позику. Зараз мама проходить важкий час реабілітації. Повністю спалена слизова ротової порожнини, дуже важко говорити, насилу виходить пити воду. Потрібне постійне приймання дорогого спецхарчування, щоб якось відрегулювати вагу і додати сил. А попереду знову поїздка до лікарні з великими витратами на обстеження і звичайно ж невідомість, але шанс на одужання дуже великий», - розповідає син Валентини і просить небайдужих людей допомогти зібрати потрібні кошти на порятунок життя.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка 4731 2191 1353 9054

Красюк Валентина Василівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції