Маленька Марічка потрібує жертовної допомоги

Маленька Марічка потрібує жертовної допомоги

Дитині потрібне спеціальне харчування

Допомоги небайдужих людей просить родина Коршовських з Калуша. Їхня 2-річна дочка Марічка невиліковно хвора. У неї глутарова ацидурія першого типу – рідкіснагенетична хвороба пов'язана з порушенням обміну речовин, внаслідок чого в організмі накопичуються токсини, які отруюють його та вражають нервову систему. Усі продукти, що містять білок, для Марічки - смертельна отрута.

Стрімкий розвиток недуги, за словми лікарів, можна зупинити пожиттєвою дієтою на спеціальній суміші та правильним доглядом. Однак власних заробітків Коршовським вистачає лише на пів-баночки у місяць, а потрібно утричі більше. Це не рахуючи консультації у Німеччині, які тамтешні лікарі оцінили у 30 тисяч євро

Зі сльозами на очах Коршовські згадують, як ще півроку тому їхня Марічка бешкетувала вдома та готувалася йти до дитсадка. Усе змінилося 14 липня: зранку жвава, весела дівчинка удень задрімала, а прокинулася вже із судомами. Їй гіршало на очах.

"Втратила всі функції, які були. Взагалі нічого не робимо: не говоримо, не сидимо, взагалі нічого", - розповідає мама дитини.

Вердикт медиків Коршовських приголомшив. Основний метод лікування цієї хвороби, за словами медиків – дієтотерапія.

Жити Марічка може тільки на спеціальній суміші – своєрідному заміннику білка. Але проблема в тому, що в Україні її не продають, а купувати за кордоном для Коршовських захмарно дорого.

В країнах Євросоюзу таких хворих, як Марічка, ліками забезпечує держава. В Україні їх лише четверо, але вони кинуті напризволяще. Коршовські розуміють, що хвороба їхньої дочки невиліковна. Однак знають – її страждання можна полегшити правильним доглядом. Марічку погодилися проконсультувати у Німеччині, де медики мають більше досвіду у лікуванні таких хвороб. Однак рахунок у 30 тисяч євро робить для родини поїздку дитини неможливою.

Медики наголошують: надзвичайно важливо, щоби лікування Марічки не переривалося ані на день. Але для цього родина потребує допомоги небайдужих.

"Оця дієта – вона пожиттєва. Нехай буде! Просто щоб дитина встала, сіла. Прошу – допоможіть, щоб дитину на ноги поставити", - просить мама дівчинки. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4978 4643 6261

Коршовський Роман Васильвич

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація