Маленький Остап потребує реабілітації у Чехії

Дата публікації
Перегляди
855
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Маленький Остап потребує реабілітації у Чехії

Батьки дитини просять небайдужих людей приєднатися до збору коштів.

Остап страждає від ДЦП, спастичного тетрапарезу, які отримав через передчасне народження. Малюк з’явився на світ на 26 тижні вагітності, з вагою 750 грамів.

«Післяпологовий період був важким - малюк страждав від нерозвиненості легень і пневмоній. Тільки через 75 днів в реанімації він почав дихати самостійно, а я змогла взяти його на руки. Дитина перенесла операції із закриття артеріальної протоки, а також з приводу ретинопатії очей і двох пахових гриж. Слух втрачений», - розповідає мама малюка.

Батьки взялися за посилену реабілітацію дитини. Проте методика українських клінік дає Остапу дуже незначний прогрес. У свої два роки він не говорить, не ходить, не сидить, голову тримає невпевнено.

«Однак, дослідження його мозку свідчать про великий потенціал розвитку, і ми дуже сподіваємося на його відновлення. Ми звернулися за допомогою в клініку в Чехії. І нам підійшов цей метод! І родичі, і лікарі бачать позитивну динаміку після пройденого в грудні тижневого курсу лікування. Необхідно займатися вдома і повторити курс через 3-4 місяці. Є вже запрошення на квітень, потрібно 50 000 грн. Для нашої сім'ї, де є ще одна дитина-інвалід, це занадто велика сума. Ми дуже просимо добрих людей підтримати нашу надію на здоров'я Остапчика, і дати нам шанс пройти цей важкий, але необхідний шлях», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку 5457 0822 8040 9199

Філімонова Олена

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
855
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація