Матвійко потребує термінової допомоги небайдужих

Дитині потрібна трансплантація кісткового мозку.

У маленького киянина Матвія сталося горе. Шестирічний хлопчик потребує невідкладної пересадки кісткового мозку. Злоякісне захворювання крові дуже швидко прогресує і може в будь-яку мить призвести до лейкемії. Побороти цю страшну недугу в Україні, на жаль, неможливо.

Нині хлопчик перебуває у відділенні хіміотерапії. Злоякісні клітини, констатують лікарі - дуже швидко розмножуються, тож вплинути на цей процес медикаментозно – неможливо.

"Ця хвороба теж являється злоякісним захворюванням кісткового мозку є передлейкімією і зараз у нього короткий термін, коли вона виявилася і можна встановити діагноз і коли вона трансформується у лейкемію. А трансформується 100%, бо дуже злоякісні клітини вже у кістковому мозку", - розповідає лікар.

Єдиний вихід – пересадка кісткового мозку за кордоном. Допомогти хлопчику погодилися медики Туреччини, вартість операції - 135 тисяч євро.Така сума для родини не підйомна. Квитки ж на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1.

На дитячому майданчику Матвій не випускає з рук позашляховик, катається на гойдалках, та дає своє перше інтерв'ю, зізнається, мріє - швидше вирости, а ще хоче стати ревізором.

Реквізити для допомоги:

Номер картки "ПриватБанку" 4149 4378 6443 2180 Скидан Віталій Валерійович (батько)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: