Надійка потребує жертовної допомоги

Дитині потрібна дорога реабілітація

Жорник Надійка народилася майже за 3 місяці до передбачуваної дати пологів і при народженні у дитини стався обширний крововилив в мозок, в результаті якого розвинулася гідроцефалія.

"У 3 місяці Надя нарешті потрапила додому, ми знали, що робити з ДЦП, з нападами епілепсії, відставанням у розвитку, але гідроцефалія ніяк не давала про себе знати. До літа 2012 року. Відтоді за півроку Надя перенесла 4 нейрохірургічні операції. Між другою і третьою операцією у неї зник зір", - розповідає мама дівчинки.

Після четвертої операції дитині поставили діагноз спадна ЧАЗН. Єдине місце, де Надійці погодилися допомогти з таким діагнозом, була Клініка відновлювальної неврології в Москві.

"На тлі відсутності у Наді предметного зору, у нас дуже погіршилася ситуація з ДЦП, з ходьбою, вийшло сильне вкорочення правої ноги і це теж вимагає невідкладного лікування. На щастя, ми знайшли методику, яка допомагає нам вирішити цю проблему - заняття БФМ в центрі Надії Лоскутовою в Москві. Сума до збору за рахунком 132000 рублів. За 5 місяці нам вдалося зібрати тільки 40 000. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням допомогти, так як наші фінансові можливості вже вичерпані", - розповідає мама дівчинки і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7572 3892 1102

Жорник Оксані Юріївні

https://vk.com/club74668656

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: