Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує Ольга

Дівчині потрібно допомогти у лікуванні лейкозу.

У квітні цього року у Олі Кружилиної діагностували рак крові (гострий лімфобластний лейкоз).

"Почалося інтенсивне лікування хіміотерапією, на п'ятнадцятий день я вийшла в ремісію, тобто лімфобласти у крові були знищені, але пішли сильні побічні ефекти: парез кишечника після чого перший раз потрапила в реанімацію, потім дуже сильно схудла з п'ятдесяти кілограм до сорока. Також порушилася центральна нервова система: галюцинації, судоми і знову реанімація", - розповідає дівчина.

На деякий час лікування основного діагнозу довелося призупинити. До того ж за місяць у Олі виявили сильне ураження кишечника, їй провели термінову операцію.

"Весь цей час зі мною була віра в швидке одужання, яка не давала мені здаватися, після операції - важка дієта, заново вчилася ходити. Постійні промивки, крапельниці на три доби, безсоння, нездужання, болю - все це стало моїми щоденними супутниками. Моє тіло схудло ще більше - із сорока до тридцяти трьох", - розповідає Ольга.

Тепер дівчині потрібно повертатися до лікування лейкозу, щоб не дати шансу рецидиву. Ольга у відчаї, адже лікування через досягнення нею повноліття, стане платним, а грошей у родини на потрібне лікування не вистачає.

"Прошу всіх небайдужих людей відгукнутися на моє прохання допомогти як матеріально, так і морально, адже ніколи не знаєш, що з тобою буде завтра! Допоможіть мені з упевненістю дивитися в завтрашній день, радіти повноцінному життю, взяти знову в руки гітару, зустрітися з друзями, вчитися, досягати своїх цілей", - просить Ольга.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4378 5456 7979

Кружилина Євгенія Михайлівна

 https://vk.com/pomozhemole

Залиште свій коментар

Вибір редакції