Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Низка операцій потрібна Микиті, щоб запобігти прогресуванню його хвороби

Низка операцій потрібна Микиті, щоб запобігти прогресуванню його хвороби

У хлопчика генетичне захворювання, яке спотворює його кістки.

Мама Кудровського Микити просить допомоги у лікування її сина, який страждає через генетичне захворювання - екзостозну хондродисплазію (остеохондрома). Через хворобу на кістках в зоні активного зростання у Микити виростають хрящові нарости, які згодом перетворюються на кістки і можуть перерости в злоякісні.

«Ростуть нарости, поки росте скелет, це до 26 років. Через хворобу йде деформація скелета», - розповідає мама Микити.

У квітні 2019 року хлопчику провели першу операцію з видалення екзостоз в тазостегновому суглобі. Але це був лише початок. Звичайно, що фінансово потягнути таку кількість операції родина Микити, на жаль, не може. Тому вони просять про фінансову допомогу.

«Зараз повинна бути проведена операція з видалення екзостозів на руці, установка на двох кістках апаратів на кожну, для подовження однієї кістки (на 4 см !!!) і вирівнювання другий. Якщо цю операцію не зробити, рука деформується на стільки, що вона не буде функціонувати. На цю операцію необхідна сума 5000 доларів. Я прошу про допомогу, для поліпшення якості життя моєї дитини, щоб він міг ходити до школи своїми ногами, без милиць, вчитися і здійснити свою мрію стати конструктором», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанка 5168 7573 7676 1104 
Картка  Monobank 4441 1144 4441 3890
  

Кудровська Марія

Залиште свій коментар

Вибір редакції