Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Операція на головному мозку терміново потрібна Роману

На супутні з операцією витрати потрібно до 70 тисяч гривень.

Життя родини Романа змінилося, коли йому було лише 7 років. Вночі хлопчик почав задихатись, почалися напади судом і відтоді вже 13 років юнак змушений жити на протисудомних пігулках.

«Роману  стало  важко  вчитись  і останні  2 роки він  навчався  дома  з вчителями, що дало можливість  самостійно  здати  екзамени  та  вступити до  університету на заочне відділення. Перші  три  роки  йому  вдавалося  самостійно  навчатись  і непогано здавати заліки і екзамени, але  в цьому  році - хвороба  стала  швидко прогресувати. Лікування  протисудомними препаратами періодично поліпшувало стан, проте ненадовго», - розповідає мама юнака.

В цьому році  Романа декілька  разів  госпіталізували через сильні напади. Судоми бувають  до  10 раз  на день. За юнаком потрібний постійний нагляд, це обмежує його життя.

«13 листопада  на консультації в інституті нейрохірургії імені  Ромоданова лікар повідомив, що  Роману  вкрай  необхідна  операція  на головному  мозку, адже патологію головного  мозку  на  МРТ підтвердили ще у 2016 році. Відтак відділення постраждалої частини мозку усуне судоми. На ліки, додаткове обстеження і саму операцію нам необхідно мати щонайменше 70 тисяч гривень. Таких коштів  у нашої  сім'ї на цей  час  не  має, і терміново  ми не  можемо  їх зібрати. Я вже зверталась  до  благодійних  фондів, але вони надають  допомогу  тільки  дітям , або  виключно в своїй області. А тому звертаюсь до  небайдужих  людей з проханням  про допомогу», - просить мама юнака.  

Реквізити для допомоги:

Номер  карты ПРИВАТБАНКА : 5168757372008757

Отримувач: Боренко Людмила Карпівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції