Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФРС США вдруге цього року знизила облікову ставку на 0,25%

Трамп вважає, що цього замало.

Федеральна резервна система (ФРС) США заявила про зниження базової облікової ставки на 0,25%. Тепер вона перебуває в діапазоні 1,75-2,00%.

Про це повідомляє "Голос Америки".

У ФРС зазначили, що прогноз для американської економіки – "сприятливий", ситуація на ринку робочих місць - стабільна, а інфляція скоро повернеться до цільового рівня в 2%.

При цьому у відомстві зазначили, що проголосували за зниження ставки, щоб "застрахуватися від ризиків", включаючи слабке зростання світової економіки і торгові війни.

Президент США Дональд Трамп, коментуючи рішення ФРС, назвав зниження облікової ставки на 0,25% недостатнім. Він написав у Twitter, що Федеральний резерв і його керівник Джей Пауелл "знову не впоралися з роботою", і звинуватив керівництво американського центробанку у відсутності "внутрішнього чуття, здорового глузду і бачення".

Нагадаємо, Федеральна резервна система (ФРС) США 31 липня вперше за останні 10 років з часів фінансової кризи знизила базову процентну ставку на 0,25 відсотка. Крім того, у ФРС запевнили, що готові до подальшого зниження процентних ставок в умовах торгових конфліктів і уповільнення світового економічного зростання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції