2-річному Максимку потрібна допомога

Хлопчику потрібна операція за кордоном 

Максиму Афанасьєву від самого народження випали важкі випробування. Малюк після народження не закричав і в 1,5 місяця йому зробили операцію зі встановлення трахеостоми - трубки, що виходить назовні з трахеї, без якої дихати неможливо.

"За трубкою потрібен постійний контроль і догляд, щоб отвір не забруднився і дитина не задихнулася. Трахеостома заблокувала голосові зв'язки, тому Максим досі не вимовив жодного звуку. Рубцевий стеноз трахеї утворився при довгому перебуванні на штучній вентиляції легень. Діагноз Максима: аномалад П'єра-Робена у складі Синдрому Стіклера, носій трахеостоми, бронхо-легенева дисплазія", - розповідає мама хлопчика.

31 серпня Максима прооперували в клініці Ізраїля. Пластика неба проведена успішно.

"Результати ларингоскопії показали, що для відновлення повноцінного дихання потрібно ларинго-трахеальная пластика гортані для розширення дихального проходу. І був встановлений точний діагноз - Звуження підзв'язкового відділу гортані на 75%. Вартість операції по рахунку більше 56 тисяч дол. США. У зв'язку з цим, ми змушені знову звертатися за допомогою і далі боротися за здоров'я Максимка - зупинятися на півдорозі не можна. Максим потребує спеціального обладнання і дорогих витратних матеріалах по догляду за трахеостомою і на операцію зібрати гроші ми не можемо. Максимка хоче, як всі дітки грати, посміхатися, бігати і радувати батьків гучним сміхом, а я зможу почути довгоочікуване "мама", - каже мама хлопчика.

Родина Максимка просить небайдужих про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНКУ

 4731 2171 1078 8559

Одержувач: Афанасьєва Ольга Григорівна

https://vk.com/afanasyevm група допомоги Максиму Вконтакте

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: