Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світличному Ернесту потрібна допомога лікарів

Світличному Ернесту потрібна допомога лікарів

Дитина поки не вміє ані стояти, ані сидіти самостійно, до того ж втратила можливість розмовляти

Ернест після перенесеного менінгоенцефаліту втратив всі навички і перестав розвиватися на свій вік. Протягом всього свого життя він постійно "живе" в лікарнях. Є супутні захворювання, крім ДЦП,  -  дисплазія стегна, деформація стоп і папіломатоз гортані, рецидив папіломатозу гортані. Він переніс вже 19 операцій. 

"Після однієї з операцій кілька років тому дитина повністю перестала говорити. Він сміявся і плакав без єдиного звуку. В інституті отоларингології в Києві фахівцями при обстеженні у Ернеста була виявлена ​​мембрана гортані. Це зарубцюваня і зрощення голосових зв'язок. Це і було причиною того, що малюк перестав розмовляти. Допомогти синові готові були лікарі з Тель-Авіву. Операція пройшла успiшно і після неї Ернест довгий час не проходив реабілітатії, двічі потрапив до реанімації і по неврології відбулися відкати", - розповідає мама малюка.

Зараз дитині потрібно надолужити згаяний час і поновити навични, які притаманні дітям його віку. Для цього потрібна посилена реабілітація у спеціалізованих закладах. Таке лікування досить дороговартісне, а для родини, яка вимушена була боротися за життя дитини, такі суми взагалі стали недосяжними. 

"Нам зупинятися не можна, бо попередні реабілітації нам дали дуже позитивні результати. Нам доводиться звертатися за допомогою, бо самостійно нашій родині не впоратися і не поставити на ноги сина. Будь-ласка, допоможіть нам", - просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7427 0484 0911 Котельникова Ольга Вікторівна

https://www.facebook.com/groups/1869955673286773/

Залиште свій коментар

Вибір редакції