Женя Біленко потребує допомоги небайдужих людей

Хлопчику потрібна дорога операція в Італії

Сьогодні Женя Біленку виповнюється 8 років, та свій день народження він зустрічає в лікарняній палаті. Два роки тому Женя вже виборов життя, але нині смертельна хвороба – рак крові знову повернулася.

Червона постіль, яскраві пластикові автомати та купа ґаджетів. Свій 8-й день народження Євген Біленко зустрічає зі сльозами на очах, у лікарняній палаті. Мама Інна зізнається, син до останнього сподівався святкуватиме з друзями, але підступна хвороба не відпускає. Чотири роки тому лікарі поставили страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.

"Ми лікувалися два роки, 7 липня 2014 року закінчили лікування. Ми проходили хіміотерапію та лучову терапію", - розповідає жінка.

Та коли вже родина вважала, що все найстрашніше позаду – недуга знову підкралася. У квітні Євгену раптово стало зле.

Що могло спричинити різке загострення, лікарі достеменно не знають. Хлопця відразу шпиталізували, однак цього разу хіміотерапія вже не допомогла.

Єдиний порятунок, аби хлопець здолав недугу – це пересадка кісткового мозку. Оскільки донорів у родині немає, шукати доведеться за кордоном. Лікування в Італії обійдеться родині щонайменше в 180 тисяч євро. Для родини Біленків така сума непосильна.

Свою хворобу, каже мама Інна, син асоціює зі злим чаклуном, чари, якого, певен, він обовязково поборе.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4378 5979 6268

Біленко Юрій Володимирович

ВідеоМаленький киянин Женя Біленко потребує допомоги небайдужих людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: