Життя 6-місячної Мирослави під загрозою

Дитині потрібна термінова операція

Мирося з'явилася на світ у січні цього року, а за три тижні крихітці стало зле. У лікарів була підозра на менінгіт, розповідає мама дівчинки, після досліджень у дитини виявили крововилив в мозок.

"Дитину направили в реанімацію, після якої наша дівчинка пожовкла. Результати досліджень приголомшили - діагноз "біліарна атрезія", дзеркальне розташування органів. 28 квітня була зроблена операція за Кассаї. І знову ускладнення - сім днів на апараті ШВЛ. Слава Богу, наше малятко і з цим впоралося. Та згодом у неї погіршилися аналізи, нас відправили на КТ живота, сказали, тримайтеся, у вашої дитини захворювання, несумісне з життям. Потрібна трансплантація печінки", - додає жінка.

Донором може стати батько дівчинки, клініка в Бельгії готова взятися за складну операцію, та родині виставили рахунок у майже 130 тисяч євро. Їх потрібно зібрати до 20 вересня. Родина благає про допомогу.

"Я прошу, благаю Вас допоможіть нам, адже сума для нашої родини непідйомна, а ми так хочемо бачити нашу малу радісною і здоровою. Ми просимо всіх небайдужих людей не залишати нас з цією бідою, будь-яка посильна допомога це крок до одужання дитини", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

# Приватбанк (карта) 5168 7573 2195 4598 Гордійчук Олена І.

Залиште свій коментар