Зацькований ученицею вчитель із Конотопа шкодує, що дав себе спровокувати

Зацькований ученицею вчитель із Конотопа шкодує, що дав себе спровокувати

Чоловік переконаний, що всі із ситуації зробили висновки

У Сумській області  оштрафують матір школярки за булінг, який вчиняла її донька щодо педагогів. Скандальна історія сталася в Конотопській школі, в соцмережах з’явилися кадри, на яких вчитель доволі грубо скручує дівчину і виштовхує з класу. Тоді проти вчителя відкрили кримінальне провадження. Але під час слідства криміналу в його діях не виявили.

Про це йдеться в ТСН.16.45

Майже 4 місяці слідство з’ясовувало, хто має рацію, а хто винен в ситуації. А вона й справді була дуже непростою. З одного боку дії вчителя, які потрапили на відео, мали непедагогічний вигляд, оскільки він застосував до школярки силу, щоб вивести її з класу. З іншого боку, з’ясувала поліція, учениця ігнорувала зауваження, провокувала, і навіть принижувала вчителя перед класом та фактично зривала урок.

Зваживши всі за і проти слідчі таки стали на бік вчителя і закрили стосовно нього кримінальне провадження. «Винуватицею конфлікту виявилася 13-річна школярка. Як виявилося, це не перший випадок сварки з вчителем, адже вона конфліктувала практично з усіма педагогами школи. Через вік школярки, яка не досягла 16 років, рішенням суду було притягнуто до адміністративної відповідальності її матір», - повідомив речник місцевої поліції Володимир Крупецьких.

Вчитель Олександр Дубина, який і потрапив в скандал, рішення сприймає як невеликий крок в бік захисту вчителів, які нерідко потерпають від цькування дітей і лишаються незахищеними на законодавчому рівні. «Насправді, я визнаю частину своєї провини, не треба було зв’язуватись, я взагалі не уявляю як я міг втрапити в таку ситуацію. Найкращий рецепт - не загострювати, не потрапляти в таку ситуацію. Всі зробили висновки з цієї ситуації. І Руслана, і я, і колектив, і я думаю всі, хто бачили як розвивались події – я думаю, всі зробили з цього висновки», - переконаний вчитель.

Насправді він і досі переживає і жалкує про те, що трапилося. Із мамою школярки, яка свою доньку виправдовувала, журналістам ТСН поки не вдалося зустрітися. Відомо, що за поведінку доньки вона змушена буде заплатити штраф.

 

Новини України: у Сумській області оштрафують матір школярки, яка принижувала вчителів

Новини України: у Сумській області оштрафують матір школярки, яка принижувала вчителів

Повʼязані теми:

Наступна публікація