Затримання українок у Дубаї: що насправді робили дівчата в ОАЕ

Затримання українок у Дубаї: що насправді робили дівчата в ОАЕ

Фото: dailymail.co.uk

У Дубаї затримали 40 людей за знімання відеоролика, в якому оголені дівчата стоять на балконі одного з хмарочосів міста. Серед затриманих виявили 12 українок.

6 квітня стало відомо, що дівчат, яких у Дубаї затримали у зв'язку із порушенням норм суспільної моралі, депортують з ОАЕ

Більш детально - у матеріалі ТСН.19:30

Обшуки, підозри у виробництві порнографії з боку поліції, і пояснення, що ймовірно це були просто розваги з боку друзів.  Для 12 українок, які потрапили за грати за фотосесію голяка в Дубаї, все може обійтися просто штрафом і з дня на день дівчата мають повернутися до України. Крім того, виявилося, що деяким вдалося не потрапити до в'язниці і вони вже у Києві. 

ТСН уже кілька днів намагається зв'язатися з учасницями скандальної фотосесії. Ті, що потрапили за ґрати, ще не повернулися до України, ті кому пощастило - говорити не хочуть і навіть просять на називати їхні імена. 

Про свою подорож до ОАЕ вони розповідали на сторінках у соцмережах. Викладали відверті фото. 8 панянок полетіли додому відразу після фотосесії ще до приїзду поліції. Про такі тури вихідного дня розповідає Стефан Клавель - бізнесмен родом зі Швейцарії. Живе на дві країни - в Еміратах та в Україні. Займається програмним забезпеченням, любить гучні вечірки і великі компанії. Знайомий він і з ймовірним організатором Віталієм Гречиним, і з п'ятьма дівчатами, яких арештували. Зустрічі друзів, веселі вечірки, польоти на приватних літаках, провокативні фотосесії - так, за словами Стефана, виглядають такі тури. Все - заради відпочинку та розваг. Те, що цього разу там було багато дівчат, нібито збіг. 

Юристки, студентки, візажистки і бізнеследі - Стефан перераховує дівчат на фото. За фотосесії, каже, їм таки платять - від 200 до 500 евро за фотосет.

Сьогодні ТСН стало відомо - київську квартиру Віталія Гречина, попри його відсутність, обшукують правоохоронці. Підозрюють, що там облаштували порностудію. До його друга Стефана Клавеля теж навідалися правоохоронці. За його словами - вибили двері і тепер проводять обшук.

Нагадаємо, що відомо про українок, які можуть потрапити до в’язниці через фотосесію в стилі ню. Українське консульство в Дубаї взаємодіє із місцевими правоохоронцями для забезпечення дотримання прав українок та з'ясування усіх обставин цієї справи.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація