Вінничанка з грудьми 11-го розміру потрапила до Книги рекордів України

Дата публікації
Перегляди
49к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Надія Щербань має величезні груди, в яких немає ніякого силікону.

Жіноча краса 11-го розміру - з таким бюстом жителька Вінниці Надія Щербань потрапила до Книги рекордів України. Усе - натуральне, жодної пластики та силікону. Рекордсменка каже - в її родині всі жінки пишногруді: зокрема бабуся, мама і сестра, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Пишногруда дівчина завжди у центрі уваги чоловіків. Одні залицяються, інші цікавляться, чи натуральний в неї бюст, та навіть фотографують на пам'ять.

"Реагують по різному: "ого, сілікон, не сілікон". Комусь подобається, комусь не подобається , говорять, що дуже багато їх. По різному буває", - зізнається жінка.

Пишні форми вимагають жертв, розповідає Надія. Підібрати білизну та одяг у крамницях майже не реально.

"Буває неділя, дві неділі якесь платєчко треба шукати. Мені і знайомі допомагають, якщо за кордон їздять, вони знають, що у мене проблема. І, я їздю по різних містах, шукаю будь-якими способами", - каже Надія Щербань.

Найкращий вихід - шити одяг на замовлення. Дизайнери радять рекордсменці носити не бюстгальтери, а корсети. Вони не тільки талію підкреслять, а й спину підтримають.

"Потрібно правильно прорахувати навантаження, зняти навантаження спини, правильно підібрати ширину бретельки. Це все вирішується, для мене такої складності не складає", - каже дизайнер Катерина Лукашик.

У Надії постійно болить спина. Лікарі підтвержують: великий бюст - неабияке навантаження на на хребет, тож навіть рекомендують їй зменшити розмір грудей.

"Фахівці, косметологи, які займаються питанням краси, працюють в інших напрямках: як збільшують молочні залози, але їх і зменшують. Ну і друге, мабуть, важливе питання – дещо зменшити вагу. Це вже повинен попрацювати лікар-дієтолог", - каже лікар Богдан.

Аби підтримати фізичний стан, дівчина постійно тренується, та попри увагу чоловіків залишається сором'язливою. Мабуть, тому досі не заміжня.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Вінничанка з 11 розміром грудей побила рекорд України

Вінничанка з 11 розміром грудей побила рекорд України

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
49к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація