Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1" знімає новий сезон комедійного серіалу "СидорЕнки-СидОренки"

"1+1" знімає новий сезон комедійного серіалу "СидорЕнки-СидОренки"

Прем’єру другого сезону глядачі побачать в осінньому телесезоні.

"1+1" розпочав знімання другого сезону вже улюбленого глядачами комедійного серіалу "СидорЕнки-СидОренки" про життя двох родин, які дізналися, що їхніх синів переплутали в пологовому будинку.

Прем’єру другого сезону глядачі побачать в осінньому телесезоні. Над виробництвом продукту на замовлення каналу "1+1" працює команда IQ Production. Знімання ведуться з дотриманням нових вимог роботи знімальних груп в умовах адаптивного карантину.

Серіал "СидорЕнки-СидОренки"_3
пресслужба каналу "1+1"

За сюжетом другого сезону українськомовного серіалу, Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а Олександр СидОренко не полишає спроб знову стати заможним та успішним. Про свою справу мріють і Леся та Оля, проте аж занадто різні погляди і смаки жінок створюють перепони на шляху до реалізації задуманого. На героїв серіалу чекають нові проблеми та перемоги і безліч комічних ситуацій, в яких глядачі проєкту зможуть впізнати когось із сусідів чи знайомих.

Серіал "СидорЕнки-СидОренки"_5
пресслужба каналу "1+1"

У новому сезоні родинного серіалу "СидорЕнки-СидОренки" знімаються вже знайомі глядачам українські актори, серед них – Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський, Поліна Василина, Вікторія Левчено, Тіміко Чічінадзе, Мирослава Філіпович, Ольга Дорощук та інші. Також у проєкті візьмуть участь нові актори, імена яких стануть відомі згодом.

Серіал "СидорЕнки-СидОренки"_1
пресслужба каналу "1+1"

Продюсерами серіалу від каналу "1+1" виступають Максим Кривицький, Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Генеральні продюсери від IQ Production - Віктор Медведський, Сергій Атрощенко та Оксана Іванюк, креативний продюсер – Михайло Рудь. Режисери - Віктор Медведський, Павло Остріков, оператор-постановник - Олексій Назарук.

Зазначимо, показ першої частини "СидорЕнки-СидОренки" з успіхом відбувся на "1+1" минулої осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції