40-річна Періс Гілтон вперше прокоментувала чутки про свою вагітність

40-річна Періс Гілтон вперше прокоментувала чутки про свою вагітність

instagram.com/parishilton

Зірка поділилася, що отримала безліч привітань.

Світська левиця Періс Гілтон вперше прокоментувала чутки про те, що вагітна.

Так, 40-річна знаменитість записала 10-хвилинний подкаст, у якому наголосила, що наразі первістка не чекає, однак після весілля буде до цього готова.

"Я прокинулася від приблизно трьох тисяч повідомлень. Всі мої айфони вибухають - всі п'ять - всі вітають і так щасливі за мене. Я навіть почула привітання від людей, про яких не чула багато років. Так що дякую всім за повідомлення, ну так, я вагітна трійнею. Дякую за привітання, я дуже ціную це і дуже рада материнству. Взагалі-то, я жартую. Я не вагітна - поки ні. Чекаю після весілля", - сказала Гілтон.

Разом з тим вона припустила, що людей міг ввести в оману її бюстгальтер з push-up, який візуально змінив її форми.

Наразі Періс активно готується до свого весілля та працює над своїм новим документальним фільмом.

Нагадаємо, що в лютому цього року Періс Гілтон сказала "так" своєму обранцеві, бізнесмену Картеру Реуму. Пара до заручин зустрічалася протягом року.

Періс Гілтон з нареченим / parishilton.com

Раніше Періс Гілтон неодноразово повідомляла, що мріє про дитину. А нещодавно зізналася, що оскільки знайшла ідеального чоловіка Картера Реума, тому розпочала процедуру штучного запліднення. До процедури вона вдалася завдяки пораді Кім Кардашян, оскільки має бажання народити близнюків - хлопчика і дівчинку.

Наступна публікація