Аферисти незаконно використовують бренд "Голос країни"

Шахраї незаконно вимагають копії особистих документів, використовуючи бренд вокального проекту.

Каналу "1+1" стало відомо, що зловмисники незаконно вимагають копії особистих документів, використовуючи бренд "Голос країни".

Так, на одній з інтернет-платформ, шахраї розміщували оголошення, де пропонували глядачам участь в зніманнях проекту. При цьому, відправляючи заявку на участь у зніманнях, особа отримувала лист з проханням надати поштою копії паспорта, ідентифікаційного коду та інших документів, а також власне фото з паспортом у руках.

Канал "1+1" офіційно заявляє, що для участі у зніманнях "Голосу країни-6" не потрібно попереднє пред'явлення паспорта або будь-яких інших посвідчень.

Всі документальні питання узгоджуються з учасником знімального процесу під час особистої зустрічі у день знімань. Більш того, наразі всі етапи шостого сезону проекту, крім прямих ефірів, вже записані.

Своєю чергою, щоб відвідати прямі ефіри "Голосу країни-6", охочі з середини квітня зможуть придбати квитки в касах karabas.com. Найближчі прямі ефіри проекту відбудуться у травні 2016 року.

У ході глядацького sms-голосування в кінці весни буде визначено переможця, який отримає звання "Голосу країни-6".

Канал "1+1" просить глядачів бути пильними і повідомляти про оголошення і пропозиції, які викликають сумнів, за адресою a.gryniuk@production.1plus1.tv.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: