Ані Лорак білосніжним бікіні підкреслила ідеальну засмагу

Ані Лорак білосніжним бікіні підкреслила ідеальну засмагу

instagram.com/anilorak

Артистка насолоджується відпочинком у Туреччині.

Співачка Ані Лорак, яка нещодавно засвітила пишні груди у золотистому мінібікіні, продовжує розбурхувати уяву шанувальників.

Як відомо, наразі артистка разом із донькою насолоджується відпусткою у Бодрумі, Туреччина. І з собою виконавиця взяла чимало купальників. Слідом за золотистим Лорак поділилася світлинами у білосніжному бікіні.

instagram.com/anilorak

На знімках Ані розмістилася у кріслі та дивиться у далечінь. Співачка продемонструвала ідеальну засмагу, стрункі ноги та прокачаний живіт.

instagram.com/anilorak

"Час подумати, час завантажити нову програму. Попереду багато сюрпризів", - прокоментувала фото артистка.

instagram.com/anilorak

Нагадаємо, що вже наступного місяця Ані Лорак вперше за сім років виступить в Україні з сольним концертом. Артистка відіграє два концерти поспіль в одному з одеських нічних клубів.

Останній свій сольний концерт Лорак в Україні дала 2014 року. Тоді її виступ обурив активістів, концерт спровокував масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пояснювали тим, що у розпал воєнних дій на сході України Лорак не цуралася їздити до країни-агресора Росії, отримувати там нагороди. А згодом залишитися там і працювати.

Наступна публікація