Ані Лорак вперше зняла 9-річну доньку в своєму кліпі

Дата публікації
Перегляди
49к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ані Лорак вперше зняла 9-річну доньку в своєму кліпі

Артистка зняла відео на трек "Твоей любимой".

Співачка Ані Лорак випустила нову відеороботу на трек "Твоей любимой".

Вперше у своєму кліпі артистка зняла доньку від ексчоловіка, бізнесмена Мурата Налчажиоглу, 9-річну Софію. У відео співачка виступає в ролі оповідача історії.

Софія мріє стати акторкою і з великим ентузіазмом підтримала ідею зіграти роль в моєму новому відео. Це її перший справжній акторський дебют! Вона часто спостерігає за тим, як я працюю в кадрі, але завжди залишалася по той бік камери. Мені здається, що її час настав. З перших же хвилин на майданчику Софія налаштувалася на серйозну роботу, потоваришувала зі своїм екранним коханим і прекрасно увійшла в образ своєї героїні

розповіла Лорак

Режисером нової відеороботи виступив Радислав Лукін, відомий шанувальникам співачки за кліпом "Обещаю" і відеоарту для шоу The Best.

"Твоей любимой" – це короткометражний фільм-ода про почуття, яке знайоме кожному незалежно від віку, статі, професії або кольору шкіри. Натхненна красою і жіночністю кінодів Моніки Беллуччі і Софі Лорен Ані Лорак ретранслює ці якості в новому образі своєї героїні.

Нагадаємо, не так давно Ані Лорак у квітчастому комбінезоні з вирізом похизувалася образом. Артистка продемонструвала новий лук.

Наступна публікація