Анна Сєдокова зізналася, чому досі ще незаміжня

Анна Сєдокова зізналася, чому досі ще незаміжня

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Анна Сєдокова зізналася, чому досі ще незаміжня

Співачка виховує трьох дітей.

Відома співачка Анна Сєдокова, яка нещодавно розбурхала фанів провокаційним відео, де позує з округленим животом, розповіла, чому вона незаміжня, йдеться у "Світському житті".

Як виявилося, Анна не поспішає виходити заміж. Співачка розповіла, що планувала одружитися з батьком третьої дитини, але передумала.

"Батько третьої дитини зробив мені пропозицію, у нас була навіть обрана дата весілля, але за декілька місяців я зрозуміла, що не хочу виходити заміж", - розповідала зірка.

Також артистка відповіла, коли планує виходити заміж.

Ганна Сєдокова розповідає, чому втекла з-під вінця

Ганна Сєдокова розповідає, чому втекла з-під вінця

"Якщо я буду, нарешті, виходити заміж, то я хочу так, щоб це було дійсно назавжди. А не робити колекцію", - зізналася Анна.

Своїм шанувальникам, які бентежаться за особисте життя Анни Сєдокової, співачка вирішила розповісти, що наразі щаслива і без шлюбу. 

"Мені 36 років у мене троє дітей і я незаміжня, але це не означає що моє життя сьогодні закінчилося. Я незаміжня, я вільна і щаслива. Сьогодні я можу піти на одне побачення, а завтра на інше. Жінка незаміжня не означає, що вона нещаслива", - повідомила артистка.

Нагадаємо, що Анна Сєдокова полюбляє шокувати фанів цікавими подіями з життя. Нещодавно співачка збурила юзерів відео гри з маленьким сином.

Наступна публікація