Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Армен Джигарханян поповнив лави завидних холостяків

Між актором та його дружиною розпочався шлюборозлучний процес.

Радянська зірка Армен Джигарханян розпочав шлюборозлучний процес зі своєю молодою дружиною Віталіною Цимбалюк-Романовською.

Вже за місяць Джигарханян поповнить лави завидних холостяків. Розлучать екс-закоханих за обопільною згодою. Друзі екс-подружжя не знають, яка чорна кицька між ними пробігла, проте вважають, що хтось з боку Джигарханяна скористався їхньою сваркою.

"Шкода, що так вийшло. У їхній родині були мир і кохання. Думаю, сталася якась особиста історія, про яку обидва мовчать. Хтось із оточення скористався їхньою сваркою. До Армена постійно приходили, на мій погляд, сумнівні люди. З появою Віталіни театр ожив. Поставили непогані вистави. Пішов глядач. Раніше там було жахливе становище, в тому числі фінансове...", - поділився думками давній друг Армена Джигарханяна, композитор Максим Дунаєвський, пише "КП" в Україні".

Армен Джигарханян з молодою дружиною_1
Армен Джигарханян та Віталіна Цимбалюк-Романовська

Тим часом друзі Армена Борисовича не кинули його в біді і придбали йому квартиру поряд з його театром. Як ми писали раніше, ще до весілля Цимбалюк-Романовська оформила дві квартири Джигарханяна на себе, тож після розлучення йому не буде де жити.

Нагадаємо, що Армен Джигарханян наприкінці жовтня після скандалу з 38-річною дружиною Віталіною Цимбалюк-Романовською подав на розлучення з нею. Тим часом Цимбалюк-Романовська встигла переписати на себе все майно Джигарханяна – усі рахунки та дві квартири зірки. Також кілька років тому Цимбалюк-Романовська поміняла статутні документи театру Армена Борисовича, таким чином ставши гендиректором закладу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції