Армен Джигарханян поповнив лави завидних холостяків

Між актором та його дружиною розпочався шлюборозлучний процес.

Радянська зірка Армен Джигарханян розпочав шлюборозлучний процес зі своєю молодою дружиною Віталіною Цимбалюк-Романовською.

Вже за місяць Джигарханян поповнить лави завидних холостяків. Розлучать екс-закоханих за обопільною згодою. Друзі екс-подружжя не знають, яка чорна кицька між ними пробігла, проте вважають, що хтось з боку Джигарханяна скористався їхньою сваркою.

"Шкода, що так вийшло. У їхній родині були мир і кохання. Думаю, сталася якась особиста історія, про яку обидва мовчать. Хтось із оточення скористався їхньою сваркою. До Армена постійно приходили, на мій погляд, сумнівні люди. З появою Віталіни театр ожив. Поставили непогані вистави. Пішов глядач. Раніше там було жахливе становище, в тому числі фінансове...", - поділився думками давній друг Армена Джигарханяна, композитор Максим Дунаєвський, пише "КП" в Україні".

Армен Джигарханян з молодою дружиною_1
Армен Джигарханян та Віталіна Цимбалюк-Романовська

Тим часом друзі Армена Борисовича не кинули його в біді і придбали йому квартиру поряд з його театром. Як ми писали раніше, ще до весілля Цимбалюк-Романовська оформила дві квартири Джигарханяна на себе, тож після розлучення йому не буде де жити.

Нагадаємо, що Армен Джигарханян наприкінці жовтня після скандалу з 38-річною дружиною Віталіною Цимбалюк-Романовською подав на розлучення з нею. Тим часом Цимбалюк-Романовська встигла переписати на себе все майно Джигарханяна – усі рахунки та дві квартири зірки. Також кілька років тому Цимбалюк-Романовська поміняла статутні документи театру Армена Борисовича, таким чином ставши гендиректором закладу.

Залиште свій коментар