Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бабуся екс-чоловіка Сєдокової присоромила співачку: Ти підла брехуха

Марина Петрівна стверджує, що всі слова артистки не відповідають дійсності.

Бабуся екс-чоловіка Анни Сєдокової Максима Чернявського Марина Петрівна продовжує звинувачувати співачку у брехні.

Жінка знову залишила емоційний коментар у Instagram онука, адресований виконавиці. Вона спитала у Анни, як та дивитиметься у очі Чернявському після того, як "налила на нього стільки бруду".

"Скажи, підла брехухо, як ти дивитимешся в очі Максиму після всього, що накоїла? Адже через деякий час ти приїдеш за Монікою, наглядача не буде і тобі доведеться дивитися йому в очі. Обвалити брехнею стільки лайна на невинних людей", - почала Марина Чернявська.

Вона попросила Сєдокову показати хоча б один документ, у якому йдеться, що співачку хочуть позбавити батьківських прав, чи що у неї вимагають аліменти.

"Чому ти так нахабно брешеш, чи сподіваєшся, що тобі це все зійде? Обіцяю, не зійде. Щойно повернуся до Києва, ти мені в суді відповіси за всю брехню і образи, які ти спровокувала своїми брехливими шмарклями. Сама шаришся Лазуровим узбережжям і продовжуєш заводити своїх легковірних фанатів лити лайно на колишнього чоловіка", - написала бабуся Максима.

Жінка запитала, чому Сєдокова жодного разу не навідалася до Моніки, у якої вже два тижні канікули.

"Забрали у тебе доньку любу? А що ж ти не їдеш до неї, у Мони вже два тижні канікули і розважає її батько і бабуся, а ти де, така "любляча" мати, сумуєш, очей не відірвати", - присоромила Сєдокову бабуся Чернявського.

Бабуся екс-чоловіка Сєдокової
instagram.com/max_la

Нагадаємо, що минулого тижня бабуся Максима Чернявського Марина Петрівна вирішила пояснити ситуацію навколо того, що співачку хочуть позбавити батьківських прав. Марина Чернявська повідомила, що Сєдокова не говорить усієї правди. Мовляв, ніхто нікого не забирав. Просто Анна будувала кар’єру і не думала про навчання 6-річної Моніки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції