Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без Тамерлана: Alena Omargalieva представила дебютний сольний трек

Без Тамерлана: Alena Omargalieva представила дебютний сольний трек

Співачка заявила про запуск власного проєкту.

Співачка Альона Омаргалієва, яка зазвичай співає у дуеті TamerlanAlena з чоловіком Тамерланом вперше за 10 років випустила сольний трек.

Співачка у новому чуттєвому образі представила пісню "Малиновое вино" та заявила про запуск власного проєкту.

Альона Омаргалієва_3
instagram.com/omargalieva.alena

Автором слів і музики нової пісні є вона сама. Над ідеєю свого музичного проєкту артистка почала роздумувати вже кілька років, а ухвалити рішення про запуск першого релізу їй допомогли глобальні зміни у світі.

Зі слів Альони, трансформації, які відбуваються навколо, дали їй внутрішній заряд, який вона не може пояснити. Саме під час примусової концертної паузи дівчина написала трек "Малиновое вино", який адресує всій жіночій аудиторії.

Ця пісня відображає емоції всіх дівчат і жінок, які ми переживаємо після невдалого кохання. Я хочу застерегти їх від безвідповідальних і байдужих чоловіків, через яких доводиться ночами плакати у подушку. Я знаю, як може бути погано, коли не виправдані почуття. Сама згадала минулий досвід, коли писала трек. Але, я впевнена, що переживання можуть бути марними і для кожної знайдеться той єдиний, який буде кохати до нестями. Головне - ніколи не переставайте вірити у справжнє кохання
поділилася Альона

У своєму проєкті Alena Omargalieva постала у новому образі - більш жіночною, чуттєвою та сексуальною, але це не заважає співачці експериментувати у музиці. 

Альона Омаргалієва_2
instagram.com/omargalieva.alena

Над саунд-дизайном треку разом з артисткою працював талановитий композитор і аранжувальник Михайло Гайдай.

Сольний проєкт Alena Omargalieva планує розвивати паралельно з участю в дуеті TamerlanAlena. До слова, партнер співачки на сцені і в житті Тамерлан не просто її підтримує, а й виступає продюсером дебютної роботи.

Відчуйте смак малинового вина на своїх губах, любі дівчата! Кайфуйте, танцюйте, любіть життя! Нехай моя пісня стане акомпанементом кращого вашого літа
закликала Alena Omargalieva.

Зауважимо, що з початком сольної кар'єри і виходом дебютного сольного треку Alena Omargalieva привітав всесвітньо відомий виконавець, володар трьох Grammy - Ne-Yo!

Залиште свій коментар

Вибір редакції