Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Босонога Брітні Спірс вшкварила танок під Джексона на фоні психічних проблем

Інсайдер, наближений до зірки, повідомив про її серйозні емоційні проблеми.

Американська співачка Брітні Спірс, яка збирається залишити сцену через психічні проблеми, намагається боротися з цим усіма способами.

Раніше зірка демонструвала прихильникам у Instagram, як займається спортом. Цього ж разу знаменитість показала юзерам енергійний танець, який вшкварила під трек Майкла Джексона.

При цьому шанувальники все ж таки помітили, що емоційно Брітні почувається не надто добре, про що, як зазначили фоловери, свідчать очі артистки. Вони попросили свого кумира берегти себе і не доводити нікому, що з нею все гаразд.

"Просто пам'ятай, ти не повинна бути постійно "увімкненою" для нас. Ти не повинна нічого доводити. Ти ікона, бережи себе", - пишуть юзери.

Інсайдер же, наближений до співачки, підтвердив, що вона дійсно має серйозні емоційні проблеми і ніяк не оговтається після того, як вийшла з психічної лікарні.

"У Брітні серйозні емоційні проблеми, вирішити які можна тільки ліками. Вона наче зараз не контролює свої емоції. Настрій скаче: то все добре, то знову жахливо", - повідомило джерело.

Воно також зауважило, що ті ліки, які Спірс прописали раніше, перестали діяти і зараз вона щодня відчуває повний спектр емоцій і не може знайти у цьому баланс.

"Зараз вона дуже млява і пригнічена. Іноді вона схожа на зомбі. У ній немає життя і точно немає пристрасті. Це дуже сумно", - додав інсайдер.

Нагадаємо, днями Брітні Спірс заявила, що батько силою утримував її в психіатричній клініці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції