Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чарлі Шин розповів про успішне лікування ВІЛ експериментальним препаратом

Актор запевняє, що його організм значно краще переносить таку терапію.

ВІЛ-інфікований Чарлі Шин розповів в інтерв'ю Daily Mail Online, що відчуває себе "фантастично" після проходження курсу лікування експериментальним препаратом PRO-140.

51-річний актор на початку 2016 року погодився брати участь в клінічних випробуваннях нових ліків, і став отримувати щотижневі ін'єкції, відмовившись від щоденного прийому таблеток. Колишня антиретровірусна терапія, за словами Шина, викликала у нього важкі побічні ефекти і симптоми на межі недоумства.

Як зазначив Шин, відмовившись від цього "коктейлю з наркотиків", він нарешті відчув "емоційну і фізичну трансформацію".

"Це неймовірно... Я зараз думаю про те, як я відчував себе в ті дні, і як сьогодні... Я йшов до своєї загибелі, і раптом опинився на шляху провидіння. Це дивно ", - сказав актор.

Про своє захворювання Чарлі Шин розповів в листопаді 2015 року. За його словами, наявність вірусу у нього виявили чотирма роками раніше - в 2011-му. Після визнання, на актора напосіли з нападками його колишні подруги, звинувативши його в тому, що він приховував від них правду.

Як відзначає Daily Mail, тестований компанією Cytodyn Inc препарат PRO-140 відрізняється від інших тим, що включає в себе антитіла, а не синтетичні хімічні сполуки. Принцип його дії заснований на блокуванні проникнення вірусу імунодефіциту в клітину. На цьому етапі завершується третя фаза клінічних випробувань ліків. Його комерційна реалізація планується в 2017 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції