Діти Окунської не знають, куди зникла їхня мама

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Діти Окунської не знають, куди зникла їхня мама

Діти світської левиці живуть зараз окремо від мами / gbgalsgallery.com

Сама світська левиця влаштувала своїм колишнім чоловікам невиїзне життя.

У скандал між невиїзним народним депутатом і помічником Юлії Тимошенко Сергієм Власенком та  Наталкою Окунською втрутився  перший чоловік колишньої моделі.

Як йдеться у сюжеті ТСН. Особливе, Олександр Окунський  теж занепокоївся, адже скандальна світська левиця наклала арешт на його майно без попередження і теж перекрила виходи за межі країни.

А ось четверо дітей Наталі Окунської до публічних сварок  між мамою та її колишніми чоловіками звикли.

Коли батька наймолодшої доньки Окунської Сергія Власенка не випустили за кордон, сама Наталя повідомила в соцмережі, що це саме вона через несплату аліментів зробила його невиїзним. А свій пост завершила зверненням "віддай борги  і живи спокійно"

Екс-чоловік і відомий юрист захищається законом про статус народного депутата і каже - з країни його випускати не мали права. Але стосунки з колишньою дружиною  коментувати відмовляється:

"Я не коментую в цьому житті двох осіб - Інну Богословську і цю особу", - каже сам Власенко.

Натомість коментувати ситуацію взявся перший чоловік світської левиці: "Чомусь я не сумніваюся, що у зв'язку з останніми подіями я також не зможу нікуди виїхати", - каже Олександр.

Він  досі не може змиритися з тим, що суд призначив йому аліменти в розмірі 10 тисяч гривень. Колишній спортсмен каже, що це майже втричі більше за його офіційну зарплатню у Федерації баскетболу України.

Батько двох дітей уже в новій сім'ї каже, що арешт на його майно колишня наклала без попередження. Але найбільше він переймається своїм добрим ім'ям і тим, що й досі не може спілкуватися зі своїми синами.

"На жаль, мої заслуги перед Україною вже ніхто не бачить. Всі бачать лише скандали та чутки", - жалкується колишній відомий баскетболіст.

Сама Окунська, яка не випускає за межі країни своїх колишніх, наразі за кордоном. Її діти з нянею, де мама - напевне не знають: "Мабуть, до Чикаго поїхала", - каже син моделі.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 14 грудня, Державна прикордонна служба заборонила народному депутату від "Батьківщини" Сергію Власенку виїзд з країни. Спочатку повідомлялося, що це сталося через невиплату аліментів його колишній дружині Наталії Окунській. В БЮТ цю інформацію спростували.

Наступна публікація