Зіркове подружжя приїхало на батьківщину Куніс.

Сьогодні, 6 серпня, у Чернівцях можна було побачити зіркове подружжя голлівудських акторів – Мілу Куніс та Ештона Кутчера. Вони приїхали на батьківщину Міли – вона народилася в Чернівцях.

До Чернівців вони приїхали на кілька годин із Будапешта, де беруть участь у зйомках фільму. Про це пише "Молодий буковинець". Екскурсію для них провів кінорежисер Сергій Скобун.

"Вони приїхали з Будапешту буквально на кілька годин в особистих питаннях. Зустрілися з ними у кав'ярні "Кофеїн" поблизу Театральної площі. Мілі та Ештону дуже сподобалося місто. Я помітив у них тільки єдиний натяк на погані українські дороги. Ми спочатку спілкувалися з ними англійською мовою. Але пізніше Міла попросила, щоб ми перейшли на російську. "Я дома, и я хочу разговаривать родным языком", - сказала вона. Розмовляли про кіно, розмовляли про той проект, який ми їй запропонували. Вони подивилися частину відео із фільму "Легенда Карпат", і їм сподобалося!", - розповів Сергій Скобун.

ВідеоАкторка Міла Куніс показала помешкання батьків-українців в Лос-Анджелесі

Міла Куніс хоче знятися в українському фільмі.

"У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила ці зйомки, які ми проводили. Сподобалися ті локації і ті костюми. Вона так і сказала: "Я би залюбки знялася в якомусь українському фільмі", - сказав кінорежисер.

Актори прогулялися вулицею Кобилянської, побували біля драмтеатру та на Соборній площі.

"А на завершення зустрічі я подарував Мілі букет квітів. Ештон тоді сказав: "А для мене букет де? Я теж люблю квіти!", - розповів Скобун.

Також стало відомо, що Міла Куніс показувала Ештону Кутчеру будинок, в якому жила у Чернівцях.

На чернівецькому летовищі журналістам інформагентства АСС підтвердили, що американські кіноактори прилетіли учора ввечері, 5 серпня, приватним літаком. Із Чернівців мали відлетіти в неділю, 6 серпня, о 18.00. Жили вони в 4-зірковому готелі "Буковина".

Нагадаємо, Міла Куніс народилася в Чернівцях 1983-го року. Її родина емігрувала до США у 1991 році, оселилися в Лос-Анджелесі.

ВідеоМіла Куніс та Ештон Кутчер погуляли в Чернівцях

Залиште свій коментар