Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дочекалися: MONATIK випустив довгоочікуваний альбом "LOVE IT ритм"

Мультиартист представив третій сольний альбом.

Популярний український мультиартист MONATIK, який тільки нещодавно представив екстремальний кліп на сингл "LOVE IT ритм", як не забарився і з випуском третього сольного альбому.

Так,  MONATIK заявив про вихід третього сольного альбому "LOVE IT ритм", презентація якого відбулася напередодні масштабного Stadium Show, яке заплановане на 1 червня на НСК "Олімпійський".

MONATIK, альбом_2
прес-служба MONATIK

Від моменту виходу попереднього альбому, мультиартист безперервно працював над створенням нового музичного матеріалу. 

У "LOVE IT ритм" входить 20 треків, а також INTRO і OUTRO частинами. Починаючи з презентаційного INTRO, артист занурює слухача в історію, яку той з ним проживає на одному диханні. З кожним наступним треком, інтерпретація абсолютного свіжого музичного бачення артиста стає нескінченно відвертим і щирим.

MONATIK, альбом_1
прес-служба MONATIK

У складі лонгплею "LOVE IT ритм" також є кілька анонсованих раніше бенгерів та чотири дуети з артистками, які представляють собою зріз сучасного українського шоу-бізнесу (класицизм - Ніна Матвієнко, принцеса поп-музики - Надя Дорофєєва, хіп-хоп "пушка" - Alyona Alyona і необгранкований талант - Lida Lee).

Альбом став не просто номерним релізом артиста. Це важливий етап, який визначає розвиток поп-музики на найближчий час, і, безумовно, найважливіший щабель у розвитку мультиартиста.

Нагадаємо, нещодавно дружина MONATIK Ірина Демічева замилувала світлинами чоловіка з синами у Римі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції