Дві куми - Марічка Падалко і Лідія Таран - вакцинувалися

Дві куми - Марічка Падалко і Лідія Таран - вакцинувалися

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Це відбулося просто на робочому місці.

Українські телеведучі каналу 1+1, а у житті – дві куми – Марічка Падалко та Лідія Таран (Ліда хрестила старшого сина Марічки) нещодавно вакцинувалися.

Марічка зробила першу дозу щеплення "Короноваком", а Лідія – "Пфайзером". Це відбулося просто на робочому місці, канал 1+1 організував щеплення для всіх своїх співробітників.

Обидві телеведучі перехворіли на COVID-19. Марічка – майже рік тому, а Ліда – цієї зими, тому знають на власному прикладі про підступність цієї хвороби.

"Я хворіла на ковід майже рік тому. З п'яти членів нашої родини, які всі були разом, перехворіли троє. Молодша донька і чоловік з того часу так і не захворіли. Сам коронавірус перенесла терпимо, але відтоді частіше почали боліти суглоби. Постійно тепер роблю вправи ЛФК", - поділилася Марічка.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Також Падалко розповіла про те, як отримала першу дозу вакцини проти COVID-19.

"Я намагаюся жити за правилами цивілізованого світу. Якщо "суспільний договір" говорить про те, що від пандемії нас врятує вакцинація, я його дотримуюся. Тим більше, на мені відповідальність як на ведучій новин. Я не можу дозволити собі розповідати про одне в ефірі, а в житті робити інше.  Коли дійшла моя черга вакцинації, в наявності був CoronaVac. Він мене цілком влаштовує. Більше того, я би його і обрала, якби було кілька варіантів. По-перше, він легко переноситься. Я суджу по колегах і знайомих, яким кололи різні вакцини. CoronaVac і AstraZeneca зроблені за старою технологією, знайомою нашому організму з дитинства. Pfizer і Moderna (її ще немає в Україні) - абсолютно нові", - каже Падалко.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Марічка Падалко також зазначила, що на момент щеплення страхів вже не було. В її колі вже майже всі були вакциновані.

"В моєму оточенні заперечувати необхідність і важливість вакцинації від коронавірусу вважається дурним тоном. Хоча переживання щодо реакції на вакцини були в усіх. Мені здається, що люди найбільше орієнтуються на знайомих чи людей, яким вони довіряють, ніж на державні інституції. Втім, і на рівні "топів" - дуже важливий для людей особистий приклад. Для мене, наприклад, той факт, що головний санітарний лікар вакцинувався "Коронаваком", було аргументом.  Мій батько, 74 роки, щепився у сімейного лікаря "Коронаваком". Моя мама, 66 років, отримала першу дозу "Пфайзера" в університеті, де працює. Чоловік ще не встиг щепитися у сімейного лікаря", - розповідає Марічка Падалко.

Телеведуча новин на 1+1 Лідія Таран також жодного дня не вагалася щодо доцільності щеплення проти COVID-19.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Перехворіла в достатньо легкій формі, і слава богу! Нічого поганого не трапилося зі мною. Сумнівів щодо щеплення у мене не було взагалі. Пішла і зробила не вагаючись. Після цього нічого мене не бентежило. Я працюю на телебаченні, тому знаю про ситуацію в Україні і світі щодо COVID-19 краще, ніж будь-яка пересічна людина. Мені не треба було збирати думок і щодо того, якою вакциною робити – я майже кожного дня розповідаю про це з екранів телевізорів. Я робила "Пфайзером" тільки через те, що коли прийшла до лікаря, саме ця вакцина була у наявності", - розповіла Лідія Таран.

Після щеплення нічого не змінилося – Ліда почувалася так само, як і до.

Повʼязані теми:

Наступна публікація