Джамала і TAYANNA розповіли про свій неочікуваний дует

Джамала і TAYANNA розповіли про свій неочікуваний дует

instagram.com/svitsketv

Нещодавно співачки записали дуетну пісню "Моя земля".

Відомі українські співачки Джамала і TAYANNA розповіли про свій неочікуваний дует.

Так, на концерті "Вечір прем'єр. Літня серія" з Катериною Осадчою артистки представили спільну пісню "Моя земля". Як розповіла TAYANNA, вона написала композицію ще рік тому, але довго думала, з ким її співати. Про це йдеться у "Світському житті".

"Так я рік ходила-думала, а потім наважилася і зателефонувала Джамалі, ми зустрілися, я одразу показала пісню і вона, на моє здивування, одразу погодилася", – поділилася зірка.

Зі свого боку, Джа зазначила, що з першої ноти почула, що вона хоче додати. Виконавиці відповіли, як їм працювалося разом та чи не ображалася TAYANNA, що Джамала переробляла трек.

"Концепція в пісні була, оскільки я дуже поважаю Джамалу, я знаю її творчі пориви, я розумію, що оскільки вона дуже сильний артист, не можна їй наказувати, що робити чи нав'язувати свої вподобання. Я прийшла й кажу: "Дивися, це мій куплет, а це твій", вона запитала, яка там мелодія, а я кажу: "Яка тобі подобається, роби що хочеш, співай як хочеш". У кожному куплеті ми показуємо свій стиль, себе, як ми можемо, як ми вміємо, як ми хочемо співати. Ви знаєте в неї такий запальний характер, а в мене більш спокійний, тому вона в приспівах додавала іскру. Тому, завдяки їй, в нас вийшла така робота, яка сподобається абсолютно всім це точно і вона запалить і подарує дуже хороший настрій людям", – поділилася Тетяна Решетняк.

Що надихнуло Джамалу та TAYANNA записати спільний хіт

Що надихнуло Джамалу та TAYANNA записати спільний хіт

Джамала додала, що TAYANNA одна з її улюблених співачок. А щодо дуетної пісні, то її зачепив сенс.

"Коли я почула робочу назву "Земля", я вже відчула, це моя Земля і в мене заграла кров, як я люблю, в цьому є зерно, етнозерно, в цьому є зерно правди", – розповіла знаменитість.

Нагадаємо, не так давно Джамала зачарувала співом турецькою разом з рідною сестрою. Родички потішили виконанням турецької народної пісні.

Наступна публікація